CFB Awards 2024:

HODNOCENÍ A POROTA

Přípravy ankety jedou na plné obrátky stejně jako IG soutěž. Brzy se dozvíme jména pěti nominovaných v jednotlivých kategoriích a tak je na čase připomenout si pravidla a představit porotu, která bude společně s Vámi rozhodovat o historicky prvních vítězích ankety CFBA Awards!

NOMINACE

Jednotlivé nominanty navrhuje scéna prostřednictvím již zmíněné IG soutěže, pořadatel, tedy výkonný výbor CFBA a odborná porota. Neboj se tedy zapojit do soutěže a označit jména, které si myslíš, že tam patří!. Z navržených nominantů vybere porota dle předem daných kritérií 5 nejlepších pro každou kategorii a ti postoupí do hlavního hlasování. Vybrané nominanty představíme formou video medailonků. Hlasování se bude odehrávat ve druhé polovině března na oficiálním webu CFBA formou google formuláře, který Vás provede jednotlivými kategoriemi. V každé kategorii budete přiřazovat pouze jediný hlas, tedy hlas pro svého favorita dané kategorie!

CO SE HODNOTÍ

Kdo byl podle tebe nejvíc aktivní na BMX scéně v roce 2023? Objel nejvíce JAMŮ? Natočil nejlepší edit? Uspořádal nejlepší akci? Přivedl novou krev a udělal nejvíce pro bmx scénu? Toto jsou témata, o které v této anketě jde! CFB Awards se zaměřují na hodnocení celkového přínosu jednotlivých jezdců popř. týmů k BMX komunitě, nikoli jen na soutěžní výsledky. Důležitou roli hrají faktory jako aktivní zapojení v komunitě, schopnost inspirovat ostatní, přispění k rozvoji a popularizaci BMX sportu. Ocenění tak odměňuje ty, kteří se věnují nejen vlastnímu rozvoji, ale i podpoře a rozvoji BMX komunity jako celku. Uznání se dostává také jezdcům a týmům, kteří se věnují organizaci událostí, tvorbě kvalitních videí a editů, nebo třeba vedení workshopů pro mladé jezdce. CFB Awards tedy reflektují širší spektrum aktivit a přínosů, které jsou pro freestyle BMX komunitu klíčové.

POROTA

V rámci CFB Awards, udílených za přínos BMX komunitě, byla sestavena porota skládající se z osmi odborníků s hlubokým porozuměním pro BMX scénu. Tyto osobnosti byly pečlivě vybrány díky jejich zkušenostem a znalostem, které jim umožňují adekvátně hodnotit přínosy nominovaných ve všech aspektech BMX kultury. Porota se zaměřuje na objektivní posouzení kandidátů, přičemž klade důraz na jejich aktivní zapojení v komunitě, schopnost inspirovat a přispívat k rozvoji BMX. Cílem je ocenit ty, kteří se významně podílejí na propagaci a rozvoji BMX sportu, a to nejen prostřednictvím soutěžních úspěchů, ale i organizací akcí a tvorbou obsahu. Porotci se tak podílejí na spravedlivém ocenění těch, kteří se nejvíce zasloužili o pozitivní vliv na BMX komunitu.

Pojďme si je postupně představit ...

- BMX PARK JEZDEC
- TALENT ROKU