CFB Awards 2024:

Nová kapitola v historii českého Freestyle BMX

Poprvé v historii české freestyle BMX scény se uskuteční CFB Awards, oficiální ceremoniál ocenění organizovaný Českou freestyle BMX asociací (CFBA). Tato událost, která je milníkem pro freestyle BMX komunitu, přináší ocenění nejlepším jezdcům, videím a událostem roku. Současně se snaží o propojení a posílení BMX komunity v České republice.


JEDINEČNÁ OCENĚNÍ V SEDMI KATEGORIÍCH
BMX Park jezdec roku
BMX Street jezdec roku
BMX Dirt/Trails jezdec roku
BMX Talent roku (do 15 let)
BMX Video/Edit roku
BMX Video Part roku
BMX Event roku

CFB Awards se chlubí sedmi kategoriemi, které reflektují rozmanitost BMX sportu, schopnosti jezdců v různých aspektech freestyle BMX.

CFB Awards se zaměřují na hodnocení celkového přínosu jednotlivých jezdců popř. týmů k BMX komunitě, nikoli jen na soutěžní výsledky. Důležitou roli hrají faktory jako aktivní zapojení v komunitě, schopnost inspirovat ostatní, přispění k rozvoji a popularizaci BMX sportu. Ocenění tak odměňuje ty, kteří se věnují nejen vlastnímu rozvoji, ale i podpoře a rozvoji BMX komunity jako celku. Uznání se dostává také jezdcům a týmům, kteří se věnují organizaci událostí, tvorbě kvalitních videí a editů, nebo třeba vedení workshopů pro mladé jezdce. CFB Awards tedy reflektují širší spektrum aktivit a přínosů, které jsou pro freestyle BMX komunitu klíčové.

PRVNÍ KROK K BUDOUCÍ TRADICI

CFB Awards, jako první svého druhu v historii českého freestyle BMX, si klade za cíl zajistit každoroční opakování a dosáhnout prestiže a uznání v budoucnosti. Tato iniciativa je krokem k budování trvalé tradice, která zdůrazňuje význam a popularitu freestyle BMX v České republice.

NOMINACE A HLASOVÁNÍ

Nominace pro ocenění a samotné hlasování CFB Awards budou vyhlášeny na oficiálním webu České freestyle BMX asociace. Každý nominant zde představí své krátké portfolio, zachycující svou tvorbu a nej momenty z předcházejícího roku. Veřejné hlasování se bude konat prostřednictvím Google formuláře, což umožní fanouškům a členům komunity aktivně se zapojit do výběru vítězů. Doplní tak dalším hlasem dvou člennou odbornou porotu.

SLAVNOSTNÍ VYHLÁŠENÍ A SPOLEČNÁ OSLAVA

Bike Forum Stage během Prague Bike Fest bude 27. dubna hostit slavnostní vyhlášení CFB Awards, které se stane jednou z vybraných událostí v doprovodném programu festivalu. Tato stage, určená pro speciální prezentace a diskuse, poskytne ideální prostředí pro oslavu a uznání oceněných v české freestyle BMX komunitě. Prague Bike Fest, jako klíčová událost pro cyklistické nadšence, tak bude ideálním místem pro spojení různých aspektů cyklistické kultury a oslavu BMX sportu.

Zveme všechny fanoušky a příznivce freestyle BMX, aby se zapojili do hlasování a podpořili své oblíbené jezdce a události. Váš hlas a následná účast pomohou nejen oslavit úspěchy jednotlivců, ale také posilují celou BMX komunitu a přispívají k rozvoji tohoto sportu.

PODPORA A PARTNERSTVÍ

Hlavním partnerem ankety je CFBA a TBB-BIKE
Partnery jsou Prague Bike Fest , WDGF Crew, PvP Crew, a Feifer Servis


Buďte ve střehu, nominace v jednotlivých kategoriích budou představeny začátkem března a samotné hlasování bude spuštěno pár týdnů poté. Buď součástí komunity a zapoj se i ty! 


© Copyright 2023 Czech Freestyle BMX Association. All Rights Reserved.

Best AI Website Maker