Reportáž z akce zde >

A je to venku. Další z trojice akcí, na kterých poslední měsíce usilovně pracovala CFBA společně s nejviditelnějšími crews České BMX scény posledních let, PVP aneb Parta Velkých Přátel a WDGF vypukne už 27.4.2024 na výstavišti v Praze Holešovicích při příležitost konání festivalu Prague Bike Fest. Dvacítka pozvaných TOP riders, parádní spot a celý víkend ve znamení BMX! A to není zdaleka vše ....

I když je pravidlem děkovat až na konci, tady si to vyžaduje okamžitou reakci. Děkujeme vedení Prague Bike Fest za projevenou důvěru a zároveň za vytvoření doslova mohutné BMX zóny. Odpoledne se kromě CFB Invitational BMX Street Jamu zastavíte v Sazka zóně s pumptrackem a dvojitou mini rampou, ve které se pojede závod pro pozvané ridery, užijete si zónu připravenou Czech Freestyle BMX Association s workout vstupy a flatland vystoupením o které Vám sdělíme víc v dalším článku a v podvečer zafandíte na slavnostním vyhlášení ankety CFB Awards na Forum Stage.

Vytvořil jsem maketu celého spotu, do které team PBF zanesl jednotnou vizibilitu celé zóny. Můžete se tak těšit na parádní spot doplněný o nápady WDFG Crew. (změna vyhrazena).

A teď asi to nejvíc důležité, děkujeme všem riders, bez nichž by to nešlo a zaslouží respekt!
Bez výjimky potvrdili svou účast na této speciální akci. Zde dvacítka riders připravená odpanit náš nově vytvořený spot!

MARTIN ŠIMAN
PAVEL TENČÍK
ADAM HRADIL
TADEÁŠ LINEK
MAX KOPECKÝ
JONÁŠ SOUKUP
MAREK RYŠKA
HONZA NOVÁK
MAREK NOVOTNÝ
JOSEF DIBLÍK

JIRKA KOLÁČ
LUDĚK SEDLÁŘ
ROBIN PFLUG
MARTIN HOZA
MAREK VRÁBEL
ONDRA VALENT
ANDREJ SZABO
MICHAL KOVAČOVIC
MATUŠ ANDREOVSKÝ
PAVEL ODEHNAL

Nezbývá nic jiného než Vás pozvat na tento víkend plný BMX a samozřejmě cyklistiky obecně. Program PBF je nabitý od A do Z a kromě BMX zde najdete hromadu zábavy, přednášek, skvělých exponátů a super lidí, které baví cyklistika taková, jaká je. Sobotní den zakončí After párty, kde to všechno probereme a nastartujeme nedělní den plný dalšího super programu.

Free AI Website Software