Členství v asociaci

Pomoz nám rozšířit základnu českého Freestyle BMX a rozhoduj s námi, jakým směrem se vývoj tohoto sportu bude ubírat!

Jak?

Stačí vyplnit online přihláškový formulář a po jejím schválení uhradit členský příspěvek.

Roční členský příspěvek je 1500 kč a informace k jejich uhrazení Ti po schválení přihlášky pošleme emailem (nejpozději do 30 dnů).

Formulář Tě provede povinnostmi a právy člena, které určují naše stanovy a které vstupem do spolku přijímáš.

Proč?

Můžeš se účastnit valné hromady a hlasovat o důležitých rozhodnutích i budoucnosti spolku.

Můžeš podávat podněty k projednání výkonnému výboru a přímo se tak podílet na činnosti asociace.

Pomůžeš nám rozšířit základnu a ukázat tak vyšším orgánům i možným sponzorům, jak velká jsme komunita.

V rámci členského příspěvku máš správu UCI licence zdarma.

Free AI Website Builder