IG soutěž zná své výherce!

CFB Awards

Zapoj se do instagramové soutěže o jednu z parádních cen od partnerů akce.

Kdo by podle tebe měl být oceněn? Poděl se s námi o své favority na nominaci v kategoriích
PARK, STREET, DIRT a vyhraj zajímavé ceny od partnerů!

O co se soutěží?

Mobirise Website Builder

Pravidla soutěže

Kdo byl podle tebe nejvíc aktivní na BMX scéně? Objel nejvíce JAMŮ? Natočil nejlepší edit? Uspořádal nejlepší akci? Přivedl novou krev a udělal nejvíce pro bmx scénu? Toto jsou témata, o které v této anketě jde!

CFB Awards se zaměřují na hodnocení celkového přínosu jednotlivých jezdců popř. týmů k BMX komunitě, nikoli jen na soutěžní výsledky. Důležitou roli hrají faktory jako aktivní zapojení v komunitě, schopnost inspirovat ostatní, přispění k rozvoji a popularizaci BMX sportu. Ocenění tak odměňuje ty, kteří se věnují nejen vlastnímu rozvoji, ale i podpoře a rozvoji BMX komunity jako celku. Uznání se dostává také jezdcům a týmům, kteří se věnují organizaci událostí, tvorbě kvalitních videí a editů, nebo třeba vedení workshopů pro mladé jezdce. CFB Awards tedy reflektují širší spektrum aktivit a přínosů, které jsou pro freestyle BMX komunitu klíčové.

Soutěž probíhá na instagramu CFBA:

1

Označ v komentáři k soutěžnímu příspěvku své 3 favority pro každou uvedenou kategorii

2

Sdílej soutěžní příspěvek na story a označ @czechfreestylebmxassociation #cfbawards

3

Sleduj na IG @czechfreestylebmxassociation @tbbbike @wdgf_riders @pvp_bmx @praguebikefest

Příklad tvaru odpovědi, které se započítá do slosování o ceny (všechny ostatní budou ignorovány):

Park @jenda @benda @cenda
Dirt @jenda @benda @cenda
Street @jenda @benda @cenda

Vyhlášení 4 vítězů proběhne online 16.3.2024,
předání cen ve stánku CFBA na Prague Bike Festu dne 27.4.2024.

Free AI Website Software