CFB Awards 2024:
Instagramová soutěž

Zapoj se do instagramové soutěže o jednu z parádních cen od partnerů akce.

Kdo by podle tebe měl být oceněn? Poděl se s námi o své favority na nominaci v kategoriích PARK, STREET, DIRT a vyhraj zajímavé ceny od partnerů!

Valná hromada 10. 3. 2024

Všichni členové spolku jsou srdečně zváni na valnou hromadu CFBA 10. března do Pardubic.
Všechny potřebné informace jsou v pozvánce, která byla také rozeslána emailem.

Pokud se chceš zúčastnit, ale ještě nejsi členem, máš čas podat žádost o členství do konce února.

Součástí programu je také volba jednoho nového člena Výkonného výboru - pokud máš zájem kandidovat do této funkce, napiš nám na info@cfba.cz

Vymrzlej Sokec jam
vol. 2
Nadcházející událost

V sobotu 2. března se v kryté hale - Bikeparku Sokolovna v Soběšicích (Brno) uskuteční druhý ročník pohodového jamu. Organizátoři zvou:
První ročník týhle punkový akce se celkem povedl, takže je čas si to zopáknout! Zveme proto všechny boys & girls na druhej ročník jamu, s tématickým názvem Vymrzlej Sokec!
Ať žije KOLO, PIVO, POGO!
Odkaz na událost zde.

Erik Figar o rozvoji BMX Freestyle
Rozhovor

Patří mezi průkopníky a tahouny Freestyle BMX v České republice. Erik Figar je reprezentačním trenérem této progresivní disciplíny, pořádá závody, trénuje mládež, šéfuje oddílu v Brumově-Bylnici. Nově je také porotcem UCI pro řízení mezinárodních závodů.
Nejen olympiádu, ale i stav českého Freestyle BMX a další témata, s Erikem probrali v rozhovoru pro Český svaz cyklistiky.

Nominační kritéria pro MS a ME 2024
 Reprezentace

Nominační kritéria pro výběr reprezentantů na Mistrovství Evropy a Mistrovství světa v roce 2024 byla schválena výkonným výborem a zveřejněna zde.

Reprezentační trenér poté stanovil tzv. Startovací CFBA body na základě roku 2023 - k nahlédnutí zde.

Obojí je přístupné také v sekci Dokumenty.

Rychlé zprávy
Činnost výkonného výboru

9. 2. byla členům rozeslána pozvánka na valnou hromadu současně s pokyny k platbě členského příspěvku pro rok 2024

7. 2. byl stanoven termín konání valné hromady na 10. 3. 2024

7. 2. VV schválil zveřejnění nominačních kritérií pro MS a ME 2024 a reprezentační trenér stanovil Startovací body za rok 2023

2. 2. VV vyhlašuje anketu CFB Awards

Aktualizováno: 14. 2. 2024

© Copyright 2023 Czech Freestyle BMX Association. All Rights Reserved.

Free AI Website Creator