Czech freestyle bmx association - Česká freestylová bmx asociace - CFBA


Czech freestyle bmx association

Česká freestylová bmxová asociace

Zveřejněn systém kvalifikace na Olympic Games 2020

Koncem minulého měsíce byl oficiálně zveřejněn systém kvalifikace na Olympijské hry 2020 v Tokyu. Systém se od původních předpokladů lehce liší. Kvalifikační body se tak ještě netýkají seriálu Fise WorldCUP v roce 2018, jak se původně předpokládalo. Celý kvalifikační systém naleznete v článku.

Publikováno 11.4.2018Schůze na FOR BIKES - 7.4.2018 (YOG 2018)

Při příležitosti každoročního veletrhu FOR BIKES v Praze, který se uskuteční o víkendu 6-8.4.2018 se bude konat Freestyle BMX schůze s hlavním tématem zaměřeným na Youth Olympic Games 2018 ale taky na téma Czech Freestyle BMX Association obecně. Vyzýváme proto ty z Vás, kteří jsou schopni do Asociace nějakou formou přispět (ať už názorem, zkušeností, nebo pomocí), aby se Zúčastnili této schůze. Zrovna tak vyzýváme všechny mladé BMX jezdce (i holky!), kteří mají ambice a splňují kritéria pro YOG 2018, aby dorazili a měli tak kompletní informace a možnost otázek.

Publikováno 27.3.2018Otevřený dopis Mata Hoffmana do UCI a IOC

Dnes ráno Mat Hoffman na svém Facebooku zveřejnil otevřený dopis ohledně sporu, který mezi sebou vede IBMXFF (International BMX Freestyle Federation – v čele s Mat Hoffmanem), UCI (Union Cycliste Internationale) a IOC (international Olympic Committee – Mezinárodní Olympijský výbor) už přes 15 let - aby IBMXFF získala právoplatné místo u stolu a mohla tak řídit  směr, jakým se bude Freestyle BMX na Olympiádě ubírat. Zde najdete volný překlad tohoto dopisu.

Publikováno 8.3.2018UCI - Newsletter Únor 2018

Přinášíme Vám únorový Newsletter UCI, ve kterém je i pár důležitých informací o Freestyle BMX WorldCUPu pro letošní rok. Celý Newsletter je zde ve stažení v originálním znění. My Vám přinášíme to nejzajímavější, co se v něm o freestyle BMX píše. Jako jedna z prvních důležitých informací je oficiální kalendář pro Fise WorldCup 2018. V kalendáři jsou nyní zapsány 4 zastávky, nicméně lze pravděpodobně počítat i s...

Publikováno 1.3.2018« | 1 2 3 4 5 6 7 8 | »