Czech freestyle bmx association - Česká freestylová bmx asociace - CFBA


Czech freestyle bmx association

Česká freestylová bmxová asociace

Výjezd na Mistrovství světa - Chengdu, Čína

Pro všechny příznivce Freestyle BMX přinášíme informace o výjezdu Českého národního týmu do Chengdu v Číně.

Publikováno 28.10.2018Změny v CFBA + MS 2018

Nedávno se v asociaci odehrály změny v podobě odchodu jednoho ze zakládajícího člena Jana Bendy a přibrání dvou nových členů Erika Figara a Zdendy Šafaříka. Následovala volba nového předsedy spolku a debata o výběrovém řízení na Mistrovství Světa.

Publikováno 22.10.2018Čeští Freestylisté na YOG šestí!

Šesté místo v soutěži smíšených dvojic obsadili naši reprezentanti Nikol Přikrylová a Martin
Habada v nové olympijské disciplíně BMX Freestyle na Olympijských hrách mládeže v
Buenos Aires.

Publikováno 16.10.2018Youth Olympic Games 2018, Buenos Aires

Historicky první účast sportu Freestyle BMX na Olympiádě je tu. Tato první účast proběhne na histricky třetí letní olympiádě mládeže, freestyle BMX je zařazen jako ukázkový sport. Účast má jen 9 zemí z celého světa. Česká Republika díky vydařené kvalifikaci na MS 2017 je mezi těmito státy. Zařazení ČR a také jako nejlepší evropský jezdec výsledků kvalifikace zajistil Jakub Němec. Děkujeme!

Publikováno 26.9.2018Benjamin Style: Do Buenos Aires letí Martin Habada

Montpellier Fise Worlds Series a Pardubice Benjamin Style. Těchto dvou závodů se zúčastnili nominovaní Youth Olympic Games CZ jezdci Martin Habada, Kryštof Odehnal a Tomáš Gajdík. Tito tři jezdci se zúčastnili obou závodů a reprezentant pro Youth Olympic Games 2018 v Buenos Aires je tak jasný. 

Publikováno 25.5.2018Youth Olympic Games - Nominační kritérie

Youth Olympic Games se pomalu blíží a výběr Českého Youth olympionika už ťuká na dveře. Proto nyní zveřejňujeme česká nominační kritéria pro Youth Olympic Games. Nominační kritéria se týkají dvou závodů, kde jedním z nich bude již tradiční český závod Benjamin v Pardubicích. Jako druhý a hlavní kritérium bude zastávka mezinárodního závodu Fise WorldCup Series v Montpellier - Francie. Podrobnosti naleznete v článku.

Publikováno 20.4.2018« | 1 2 3 4 5 6 7 8 | »