Czech freestyle bmx association - Česká freestylová bmx asociace - CFBA


Czech freestyle bmx association

Česká freestylová bmxová asociace

Zpět na novinky

Schůze na FOR BIKES - 7.4.2018 (YOG 2018)

Při příležitosti každoročního veletrhu FOR BIKES v Praze, který se uskuteční o víkendu 6-8.4.2018 se bude konat Freestyle BMX schůze s hlavním tématem zaměřeným na Youth Olympic Games 2018 ale taky na téma Czech Freestyle BMX Association obecně. Vyzýváme proto ty z Vás, kteří jsou schopni do Asociace nějakou formou přispět (ať už názorem, zkušeností, nebo pomocí), aby se Zúčastnili této schůze. Zrovna tak vyzýváme všechny mladé BMX jezdce (i holky!), kteří mají ambice a splňují kritéria pro YOG 2018, aby dorazili a měli tak kompletní informace a možnost otázek.

FOR BIKES

For Bikes, každoroční veletrh v Praze, proběhne o víkendu 6.-8.4.2018. Při této příležitosti  proběhne po BMX závodu "MERCEDES-BENZ FOR BMX" v sobotu 7.4 v hale číslo 6 schůze Czech Freestyle BMX Association.

Schůze bude zaměřena hlavně na téma Youth Olympic Games 2018, na nominační kritéria, systém výběrového řízení apod. Proto vyzýváme především jezdce, kteří spadají do kritérií pro Youth Olympic Games 2018 (info zde), aby se této schůze zúčastnili a měli tak věškeré dostupné informace a možnost otázek na toto téma!

Prostor ale bude i na diskuzi ohledně samotné asociace, její směřování a celkové fungování. Proto vyzýváme i ty, kteří by se na fungování asociace chtěli jakkoli podílet, ať už svým vlastním přidáním, nebo pouhým názorem či postřehem.

Vstup

Pro zájemce o účast na schůzi platí stejná možnost vstupu zdarma jako pro zúčastněné jezdce BMX závodu:

V den konání závodu se dostavte ke Vstupu B (směr od metra), Pokladna č. 1. A zavolejte na telefonní číslo: 607 798 671 (Jakub Miláček) a my Vám následně předáme vstupenku zdarma.

V lepším případě nám ještě dejte vědět dopředu, že máte v plánu se schůze zúčastnit. Stačí poslat jednoduchou zprávu prostřednictvím našeho formuláře - zde , nebo nás kontaktovat prostřednictvím FB či emailu. Děkujeme!

Odkaz na harmonogram - zde

Odkaz na web FOR BIKES - zde

Youth Olympic Games 2018

Youth Olympic Games 2018, neboli Olympijské hry pro mladé, proběhnou začátkem října v Buenos Aires-Argentina. Jedná se o Olympijské hry, kde je účast olympioniků limitována věkem o určitém intervalu (datum narození v rozmezí 1. ledna 2000-31. prosinec 2001). YOG proběhne v roce 2018 a již v tomto roce je zajištěna disciplína Freestyle BMX Park, díky organizátorům světového poháru Fise WorldCUP, kteří nově spadají pod mezinárodní cyklistickou unii-UCI a účast České republiky díky Kubovi Němcovi, který minulý rok vyjel 4. místo.

Více informací o Youth Olympic Games 2018 naleznete zde

Publikováno 27.3.2018, Autor: Erik Figar, Zobrazeno: 1145×